Wikno 4a
+48 513 757 030
bombonierka.morze@gmail.com

STREFA SPA

Created with Sketch.

W SPA POMOŻEMY CI SIĘ ZRELAKSOWAĆ

W sercu Mazur w strefie SPA będziesz cieszyć się spokojem i odprężeniem. Odzyskasz siły oraz moc do działania. Poczujesz przypływ dobrej energii i sił witalnych. Zrelaksuj się w wyjątkowym SPA nad jeziorem, by ukoić swe zmysły.

Godziny otwarcia 

10:00 – 21:00

W strefie spa otwieramy dla Państwa nową usługę.

U nas możecie skorzystać z szerokiego wachlarza masaży zarówno relaksacyjnych jak i leczniczych.

W naszej ofercie możecie Państwo znaleźć:

Masaż godzinny: Masaż gorącymi kamieniami, klasyczny,  relaksacyjny

Masaże 30 minutowe: Klasyczny, Limfatyczny, Sportowy, Izometryczny, Leczniczy, Relaksacyjny 

Z masaży można skorzystać w piątki po wcześniejszym umówieniu. Minimum 2 dni wcześniej.

Ceny :

110 zł za 30min

150 zł za 1 godzinę

 *Masaże są płatne z góry 

W ofercie posiadamy  również :

Biosauna sucha 

Z Kanadyjskiej jodły w połączeniu z cegiełkami solnymi ,już kilkanaście minut seansu pozwoli ci się odprężyć i ukoi zmysły ,wprowadzi cię w dobry nastrój .Pobyt w saunie sprzyja usuwaniu toksyn z organizmu .Jej zalety doceniają wszyscy miłośnicy zdrowego relaksu.

Sauna infrared

W działaniu sauny infrared energia cieplna jest wytwarzana przez promienie podczerwone. Są one od lat wykorzystywane w medycynie w leczeniu bólu, stanów zapalnych czy pourazowych. W saunie na podczerwień podgrzaniu nie ulega powietrze, a jedynie ludzkie ciało. Co więcej, promienie wnikają głęboko pod skórę człowieka (nawet do 3-4 centymetrów), przez co działają wyjątkowo intensywnie.

Prysznic wrażeń 

Prysznicem Wrażeń, który działa na zasadzie „Różnorodność zamiast prostoty”. Włączając kolejno po sobie programy na panelu, doświadczyć można cudownej mocy „bryzy polarnej”, „tropikalnego deszczu” i „deszczu arktycznego”, relaksując się kąpielą urozmaiconą delikatnie zraszającą mgiełką w połączeniu z eterycznymi zapachami. Przy wyborze programu prysznic rozświetlają różnokolorowe światła, potęgując doznania jakich dostarcza nam prysznic wrażeń. Deszcz, śnieg czy mgła o dowolnym natężeniu
i w każdej temperaturze w kombinacji z fantastyczną grą świateł zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Słoneczna łączka 

Polecana głównie w okresie jesień-wiosna Słoneczna Łąka nadaje ciału delikatną opaleniznę dzięki promieniom zbliżonym do naturalnego światła słonecznego. Słoneczna Łąka dodatkowo umożliwia sprzyjające wypoczynkowi rozluźnienie, co służy odprężeniu ciała i psychiki.  Podczas sesji dostarcza się do organizmu niezbędną dawkę witaminy D3, która opóźnia procesy starzenia i poprawia kondycję skóry, polepsza samopoczucie oraz przyspiesza spalanie tłuszczów. Słoneczna Łąka, to także kolagenowa terapia świetlna, czyli naturalnie odmładzający zabieg kosmetyczny. Powstrzymuje procesy starzenia, cellulit i rozstępy. Słoneczna Łąka to komfortowe opalanie w przyjaznych dla skóry warunkach. Relaksując się na słonecznej łączce jednocześnie korzystasz z dobroczynnych właściwości tężni i groty solnej które znajdują się we wspólnej przestrzeni .

Tężnia solankowa 

Tężnia solankowa w połączeniu ze ścianami groty solnej wzmocni efekt oczyszczenia dróg oddechowych i całego ciała. Doświadczysz poprawy samopoczucia i przypływu energii do działania, szczególnie jeśli na co dzień mierzysz się ze stresem i zmęczeniem.Każdy wdech przynosi oczyszczenie dróg oddechowych. Poczujesz ulgę, jeśli mieszkasz w dużej aglomeracji, masz kontakt z zanieczyszczonym powietrzem. Wizyta zalecana jest alergikom, którzy mają problemy skórne i wziewne, a także osobom o obniżonej odporności.

Kompleksowy relax w cenie :

Seans 1 h /dla 2 osób koszt 140 zł ( dostęp do wszystkich atrakcji strefy spa )

Seans 1 h /dla 1 osoby koszt 80 zł ( dostęp do wszystkich atrakcji strefy spa )